طراحی سایت با استراتژی بازاریابی

web-design-internet-marketing

طراحی سایت با استراتژی بازاریابی

میدانم خیلی از شما دوستای خوبم همچنان دغدغه داشتن یک وب سایت پولساز و حرفه ای را دارید. با استفاده از سرویس طراحی سایت با استراتژی بازاریابی سایت آترین وب می توانید یک سایت حرفه ای داشته باشید تا هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ بازاریابی و روانشناسی فروش تمام مسائل رعایت شده باشد.

در سرویس طراحی سایت با استراتژی بازاریابی تمام مسائل مربوط به بحث مارکتینگ و فروش آنلاین رعایت می شود و سایت کاملا با هدف جذب بازدیدکننده و فروش راه اندازی می شود.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، دو حالت وجود دارد :
حالت اول
شما یک کسب و کار فیزیکی دارید و می خواهید از طریق اینترنت ، مشتریان جدیدی را جذب کسب و کار خودتان کنید و درآمدتان را افزایش دهید.

حالت دوم
شما کسب و کار فیزیکی ندارید و می خواهید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.

 

فرقی نمی کند که شما جزء کدام دسته هستید. در هر حالت شما نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارید تا بتواند بازدیدکنندگان را جذب خودش کند و بتواند برای شما فروش ایجاد کند.

این سرویس دقیقا چگونه می باشد؟
آترین وب با استفاده از جدیدترین و با کیفیت ترین ابزارهای روز دنیای طراحی وب ، سایت شما را اه اندازی می کند. پس تا به اینجای کار ، شما می توانید یک وب سایت با کیفیت و حرفه ای داشته باشید. بخش مهم دیگر سایت ، بخش بازاریابی و روانشناسی فروش وب سایت می باشد. آترین وب تمام مسائل مربوط به روانشناسی سایت را در حین پیاده سازی سایت رعایت می کند. با توجه به نوع سایتی که برای شما راه اندازی می شود ابزارهای بازاریابی برای سایت شما نصب و با سایت شما هماهنگ می شود.

 

با این سرویس کم نظیر و منحصر به فرد بیشتر آشنا شوید
01

آترین وب با استفاده از جدیدترین و بهترین پلاگین ها و تکنولوژی های روز دنیای طراحی وب ، سایت شما را با بالاترین کیفیت راه اندازی می کند. آترین وب با ترکیب ابزارهای آماده و کدنویسی اختصاصی قادر خواهد بود تا یک سایت اختصاصی و حرفه ای برای شما راه اندازی کند.

02

 

 

سایت شما در بهترین و قدرتمندترین سرورهای کشور میزبانی می شود. سایت شما هم سرعت بالایی خواهد داشت و هم به علت اینکه محل سرور آن داخل کشور می باشد از دید گوگل امتیاز مثبت برای سایت شما لحاظ می شود. ۲ فاکتور سرعت و محل سرور امتیاز مثبتی برای سئو سایت شما لحاظ می شود.

03

سئو داخلی سایت بر اساس جدیدترین استانداردها و الگوریتمهای گوگل انجام می شود. همانطور که شاید در جریان باشید سئو سایت ۲ بخش اساسی دارد. سئو داخلی و سئو خارجی سایت. آترین وب سئو داخلی سایت شما را به بهترین روش ممکن انجام می دهد تا شما هیچ دغدغه ای در بهینه سازی داخلی سایت نداشته باشید.

04

گرافیک سایت شما با توجه به نوع کسب و کار شما طراحی می شود. دسترسی به بخشهای مختلف سایت به آسانی و با کمترین کلیک ممکن انجام می شود. چیدمان سایت و میزان دیده شدگی هر بخش به خوبی انجام می شود.

05

با استفاده از المانهای مختلف سایت و همچنین زبان گفتاری سایت ، بازدیدکنندگان بیشتر با سایت شما تعامل خواهند داشت و در نتیجه تجربه کار کردن با سایت شما افزایش پیدا می کند. با استفاده از رابط کاربری و تجربه کاربری عالی که در سایت شما لحاظ می شود ، بازدیدکنندگان به آسانی و با حس بهتری در سایت شما به گشت و گذار مشغول می شوند و همین مسئله احتمال خرید کردن از سایت شما را افزایش می دهد. هرچقدر بازدیدکنندگان در سایت شما احساس راحتی داشته باشند و با سایت شما بیشتر تعامل داشته باشند ، احتمال خرید از سایت شما افزایش می یابد.

07

همواره سرعت سایت یکی از مهمترین و اساسی ترین فاکتورهای جذب و ماندگاری بازدیدکنندگان می باشد. برای افزایش سرعت سایت سه بخش اساسی باید مورد توجه قرار بگیرد. ۱- سرور سایت ۲- کدنویسی سایت ۳- دیتابیس . با استفاده از بهترین سرور کشور ، بهینه سازی کدهای سایت و همچنین بهینه سازی دیتابیس سایت ، سرعت سایت شما افزایش پیدا می کند.

06

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده است که تمایل داشتید از یک سایتی خرید کنید اما به علت پیچیدگی سیستم سفارش در آن سایت ، از خرید کردن منصرف شده اید. بهینه سازی فرآیند خرید سایت یعنی بازدیدکنندگان با کمترین کلیک ممکن و با کمترین پیچیدگی بتوانند از سایت شما خرید کنند. تمام مراحل سفارش سایت شما بر اساس الگوی رفتاری بازدیدکنندگان بهینه سازی می شود.

08

یکی از مهمترین روشهای تبدیل بازدیدکننده به مشتری ، ایمیل مارکتینگ می باشد. یک سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه ای برای سایت شما راه اندازی می شود تا بتوانید ایمیل بازدیدکنندگان را جمع آوری کنید و به چندین هزار نفر از اعضای سایت خودتان ، بدون اینکه درگیر مسائل فنی شوید ایمیل ارسال کنید و آنها را به مشتریان وفادار خودتان تبدیل کنید. ایمیل مارکتینگ قدرتمندترین ابزار برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری می باشد. سایت شما به گونه ای طراحی می شود که در نگاه اولیه بتواند ایمیل بازدیدکنندگان را دریافت کند.

09

فقط مسائل فنی و یا زیبایی یک سایت کافی نمی باشد. تمام مسائل مربوط به چیدمان و گرافیک سایت بر اساس روانشناسی رفتار بازدیدکننده انجام می پذیرد و بر روی سایت شما اعمال می شود.

10

در کنار تمام این مزایای کم نظیر که برای شما در نظر گرفتیم ، یک پشتیبانی عالی فنی و قدرتمند هم برای شما در نظر گرفتیم. به صورت منظم از سایت شما بک آپ گرفته می شود. اگر در طول سال مشکل فنی برای سایت شما اتفاق بیافتد ، در کوتاهترین زمان ممکن توسط آترین وب برطرف می شود. امنیت سایت بر عهده آترین وب می باشد و شما هیچ دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت.

11

نحوه کار کردن با بخشهای مختلف سایت به صورت تلفنی و ایمیلی آموزش داده می شود. از نحوه کار کردن بخشهای مختلف سایت فیلم گرفته می شود و در اختیار شما قرار داده می شود.

12
این خیلی خوب است که علاوه بر امکانات و مزایای بی نظیری که دریافت می کنید یک مشاور کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی با تجربه هم کنار شما باشد. قبل از راه اندازی سایت ، آترین وب شما را راهنمایی می کند که کسب و کارتان به چه صورت باشد. بعد از طراحی سایت هم آترین وب به شما مشاوره بازاریابی اینترنتی می دهد تا بتوانید هر چه سریعتر سایتتان را به نقطه درآمدزایی برسانید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

هدایای آترین وب

gift-atrinweb

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

برای اینکه از جزئیات این سرویس بیشتر آگاه شوید با شماره ۵۴ ۴۰ ۴۴۳۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید.
ساعات پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر می باشد.

 [iphorm id=”9″ name=”طراحی سایت با استراتژی بازاریابی”]