اتوماتیک سازی شبکه های اجتماعی

موضوع: بازاریابی اینترنتی، مقالات

قدرت شبکه های اجتماعی به اندازه ای بالا می باشد که همه کسب و کارهای دنیا را وادار کرده است تا هر کدام از آنها برای شرکت خود یک صفحه در این شبکه ها بسازند و کالا و خدمات خودشان را در این صفحه ها معرفی کنند. امروز می خواهم درباره یک تکنیک بسیار حرفه ای با شما صحبت کنم که شاید این تکنیک را در کمتر جایی دیده باشید.

شبکه های اجتماعی ۲ مزیت بسیار مهم دارند :

۱- می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با بازار هدف ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید و در نتیجه احتمال تبدیل بازدیدکننده به خریدار را در سایت خود افزایش بدهید.
۲- در بهینه سازی وب سایت ، یکی از کلیدی ترین رموز موفقیت ، استفاده از شبکه های اجتماعی است .

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی را در برنامه سایت خود قرار دهید

اما به کارگیری شبکه های اجتماعی نیازمند یک سری تکنیک می باشد که این روشها را به شما آموزش میدهم.

در شبکه های اجتماعی معروف ثبت نام کنید و در هر کدام از این شبکه ها یک صفحه اختصاصی برای کسب و کار اینترنتی خودتان بسازید.
بعد از اینکه یک مطلبی را در سایت منتشر کردید ، سریعا همان مطلب را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

 

 

اینکار یک مزیت فوق العاده دارد :

زمانیکه شما مطلبی را منتشر می کنید اگر سایتهای دیگر مطالب شما را کپی کنند ، شما نباید نگران باشید ، برای اینکه گوگل متوجه می شود مطلب مورد نظر برای وب سایت شما بوده است و شما را در نتایج بالاتری نشان می دهد.

اما شبکه های اجتماعی معروفی در اینترنت موجود است که شما باید در تمام این شبکه ها عضو شوید و هر بار که مطلب خودتان را منتشر می کنید باید یکی یکی در این شبکه های اجتماعی هم منتشر کنید! خوب می دانم الان پیش خودتان می گوئید این کار بسیار وقت گیر و خسته کننده است.

 

اما راهکار چیست؟

یک ابزار آنلاین به شما معرفی میکنم تا با اجرای آن بتوانید کاری کنید ، زمانی که در سایت خودتان مطلب را منتشر می کنید به صورت کاملا اتوماتیک مطلب شما در شبکه های اجتماعی معروفی که صفحه ساخته اید منتشر شود!

 

 

 

این سایت به شما این امکان را می دهد تا ثبت نام کنید و این سیستم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در سایت پیاده کنید.

برای پیشبرد بازاریابی اینترنتی نیازمند ابزارهای حرفه ای هستید. برای اینکه در وقت خودتان صرفه جویی کنید و بتوانید وقت خود را برای پیاده سازی روشهای دیگر بازاریابی اینترنتی صرف کنید ، حتما از ابزارهای حرفه ای تحت وب استفاده کنید.

 

صحبت پایانی

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی باید با جدیدترین ابزارهای آنلاین آشنا باشید و متناسب با نیازهای وب سایت ، از آنها استفاده کنید و تا جایی که امکان دارد باید سعی کنید کارهای مربوط به بازاریابی اینترنتی وب سایت را اتوماتیک کنید. شما به عنوان یک وبمستر و کسی که صاحب یک کسب و کار اینترنتی است باید بیشتر وقت خودتان را به تولید محتوا ، پاسخگویی به مشتریان و همچنین پیاده سازی ایده های بازاریابی در سایت صرف کنید.

 

نویسنده : فرشاد حیدری

منبع : آترین وب

, atrinweb telegram
 • محمدرضا

  ۲۵ تیر ۱۳۹۴

  آیا اینکه وقتی ما در سایت اصلی خودمون یک مطلب می ذاریم بعد کپی اون رو تو شبکه های اجتماعی و صفحه خودمون در اون شبکه اجتماعی می ذاریم با سیاست گوگل که از کپی بدش میاد در تضاد نیست؟
  آیا تولید مطالب مشابه و کپی به سئو ضربه نمی زنه؟
  پس آیا باید مطالب شبکه های اجتماعی متفاوت باشن؟

  • فرشاد حیدری

   ۲۵ تیر ۱۳۹۴

   با سیستمهای اتوماتیک فقط تیتر مطلب به همراه عکس اصلی و خلاصه مطلب در شبکه های اجتماعی منتشر می شود و لینک داده می شود به مقاله
   به هیچ عنوان این کار کپی کردن محسوب نمی شود
   کپی کردن یعنی اینکه شما مطالب سایتهای دیگر را کپی کنید و در سایت خود قرار دهید
   بهترین حالت ممکن این می باشد که در شبکه های اجتماعی هم لینک بدهید به مطالب خودتون و هم محتوای جدیدی در شبکه های اجتماعی تولید کنید که هیچ وقت آنها را در سایت منتشر نمی کنید. یعنی ترکیبی از لینک دادن به مطالب و تولید محتوای جداگانه باشد

 • کاویانی

  ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  سلامافزونه جت پک که امکانات بی نظیری داره و بسیار هم معروف هستش ، خودش این کار رو انجام میده و البته طبق اصول بازاریابی واسه شبکه های اجتماعی زیاد توصیه نمیشه و کیفیت مطالب پیج رو پایین میاره. کسی دوس نداره از شبکه اجتماعی به جای دیگه ای ارجاع داده بشه و گوگل بر اساس تقدم زمانی متوجه میشه مطلب واسه کدوم سایت بوده !

  • فرشاد حیدری

   ۱۷ آذر ۱۳۹۳

   سلام
   ممنون بابت اطلاعاتی که به کاربران میدهید. بله افزونه هایی هم برای این کار موجود هستند ولی با توجه به اینکه همه افراد از وردپرس استفاده نمی کنند این سایت معرفی شد. سایت هایی هستند که از این سرویس استفاده می کنند و بسیار در کسب و کار اینترنتی خودشون موفق عمل کردند.
   گوگل همیشه متوجه بازه زمانی نمیشه. طبق تجربه شخصی من ، تستهایی را در این زمینه انجام دادم و متوجه شدم که بازه زمانی گوگل خیلی هم دقیق عمل نمی کند. مطلبی بوده که برای یک سایت نوشته شده و همان مطلب را ۱ ساعت بعد در سایتی که رتبه بهتری داشته قرار دادیم و دیدیم که گوگل سایتی را که رتبه بهتری دارد را در رابطه با موضوع مورد نظر در رتبه بهتری از نتایج نمایش میده
   ممنون از اینکه نظر دادید
   پیروز باشید

دیدگاه شما

پیشنهاد میکنم این مطالب را هم بخوانید
جدیدترین دوره های آموزشی آنلاین