۶ شغل اینترنتی برای کسب درآمد از اینترنت را بشناسید

موضوع: کسب و کار اینترنتی، مقالات

کسب درآمد از اینترنت را می توانید با این راهکارهایی که به شما معرفی میکنم انجام بدهید. مهارت هایی که برخی از آن ها برای یادگیری نیاز به یک هفته زمان و برخی نیاز به چند ماه زمان دارد. با من همراه باش تا روش های کسب درآمد میلیونی از اینترنت را بهت یاد بدم.

 

وبمستر کیست؟

فردی که مدیریت سایت را بر عهده دارد را وبمستر میگیم. اگه بخوام وبمستر را شفاف تر توضیح بدم، وبمستر فردی است که دارای چند مهارت بسیار کاربردی و مهم در وب می باشد. چه مهارت هایی؟ مهارت راه اندازی و نگهداری از سایت، مهارت سئو سایت (افزایش رتبه سایت در گوگل)، مهارت ایمیل مارکتینگ، مهارت آنالیز رفتار بازدیدکنندگان وب سایت، مهارت افزایش نرخ تبدیل در سایت، مهارت تبلیغ نویسی، مهارت پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی، مهارت بازاریابی شبکه های اجتماعی. البته ممکنه شما به هرجایی که بروی، هرکی وبمستری را طور دیگری برایت تعریف کند. اما این تعریف از دیدگاه خود من است و نکته بسیار مهمی که میخوام بهت بگم اینه که در بحث وبمستری الزامی وجود نداره که توی همه مهارت ها بخوای درجه یک و عالی باشی. مهم اینه که از میزان تسلطی که نسبت به هر یک از این مهارت ها داری، بهترین استفاده را ببری.

 

درآمد اینترنتی با وبمستری

 

مهارت هایی که می توانی کسب درآمد از اینترنت را تجربه کنی

من در اینجا  مهارت های مختلف وبمستری را برایت توضیح می دهم و می توانی متناسب با علاقه مندی که داری بر روی یکی دو مهارت بیشتر تمرکز کنی

 

 

کسب درآمد از اینترنت با طراحی سایت

درآمد طراحی سایت بسیار خوب است اما به شرطی که بتوانی مشتری بدست بیاوری. روش های مختلفی وجود داره که می توانی با آن ها سایت طراحی کنی. می توانی ۲ سال در پی یادگیری طراحی سایت باشی و زبان ها مختلف برنامه نویسی را یاد بگیری و کم کم وارد بازار کار بشوی. ۲سال خیلی زیاده، نه؟ باهات موافقم. اما نگران نباش راه میانبری هم هست. می توانی با استفاده از سیستم های سایت ساز مثل وردپرس، بدون برنامه نویسی وب سایت های بسیار حرفه ای طراحی کنی و بابتش دستمزدهای میلیونی دریافت کنی.

 

 

چگونه از طراحی سایت کسب درآمد کنیم؟

تصور کنیم که با استفاده از وردپرس می توانی سایت طراحی کنی. بسیار خب! حالا چطوری مشتری پیدا کنی؟ یکی از بهترین روش ها این است که به سایت کتاب اول بروی، کتاب اول لیست مشاغل ایران است و می توانی به شماره تلفن شرکت های زیادی دسترسی داشته باشی. کافیه تماس برقرار کنی و ازشون درخواست کنی که یکبار اجازه بدند ملاقات حضوری داشته باشی و می توانی یک پیشنهاد رد نشدنی بدهی. چه پیشنهادی؟ می توانی پیشنهاد بدهی که سایتشان را رایگان برایشان طراحی کنی! بله درست متوجه شدی، رایگان. کافیه اینکار را برای ۵ شرکت انجام بدی. پس از این یعنی ۵تا نمونه کار درست و حسابی داری و وقتی سراغ شرکت ششم که می روی می توانی با خیال راحت نمونه کارهایت را معرفی کنی. اینجاست که می توانی برای دریافت سفارش دستمزد قابل قبولی هم دریافت کنی. (در ضمن اگر مهارت سئو سایت هم بلد باشی می توانی بعد از اینکه برای هر شرکت رایگان سایت طراحی میکنی، پیشنهاد سئو سایت هم بدی و بابتش دستمزد دریافت کنی). بچه ها دقت داشته باشید که راه های بسیار زیادی برای جذب مشتری وجود داره و من دارم درباره یکی از راه ها صحبت میکنم. دستمزد طراحی سایت برای سایتی که با وردپرس راه اندازی شده و یک خط کدنویسی هم ندارد بین ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان الی ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان می تواند باشد.

 

 

کسب درآمد اینترنتی با ایمیل مارکتینگ

تخصص ایمیل مارکتینگ  Email Marketing هم یکی از تخصص های بسیار هیجان انگیز است که همه بازاریابان اینترنتی عاشق آن هستند. خیلی باحاله، میپرسی چرا؟ چون همه چی قابل اندازه گیریه. میتونی متوجه بشی چند نفر عضو ایمیلت هستند. وقتی ایمیلی ارسال میکنی چند نفر باز می کنند و چند نفر بر روی آن کلیک می کنند. یعنی همه چی قابل اندازه گیریه و این نکته مثبت بینظیری است. می توانی همین خدمت را برای دیگران هم انجام بدی و کسب درآمد کنی. یادگیری ایمیل مارکتینگ کار بسیار آسانی است. ظرف یکی دو روز می توانی کار کردن با یک سیستم ایمیل مارکتینگ را یاد بگیری و ظرف ۲هفته هم می توانی انواع نوشتن کمپین های تبلیغاتی با ایمیل را یاد بگیری. یکی از راهکارهای کسب درآمد اینترنتی با بازاریابی ایمیلی اینه که یک سایت تخصصی در این زمینه راه اندازی کنی و شروع کنی مطالب مفید آموزشی در زمینه ایمیل مارکتینگ ارائه کنی و کم کم مشتری جذب کنی. اگه میخوای درباره ایمیل مارکتینگ بیشتر بدانی می توانی به مقاله ایمیل مارکتینگ چیست و چگونه با آن پول پارو کنیم؟ را مطالعه کنی.

 

 

کسب درآمد از اینترنت با سئو سایت

تخصص سئو سایت یکی از پرسودترین روش های کسب درآمد از اینترنت است. درباره سئو در سایت زیاد صحبت شده. سئو یعنی کارهایی که انجام میدیم تا سایتمون در یک سری کلمات بیاد صفحه اول گوگل. در مقاله سئو سایت چیست و چطوری سایتم را به صفحه اول گوگل بیارم؟ کامل درباره این موضوع صحبت کردم. سئو سایت کار پیچیده ای نیست (اما همه فکر میکنند پیچیدست) کار بسیار ساده ای است. فقط نیازمند صبوری است. معمولا یک سایت بین ۲ هفته الی ۶ماه طول می کشد که به صفحه اول گوگل هدایت شود. طی این مدت فقط باید یک سری کارهای ساده و تکراری انجام بدهید. اما چون خیلی ها حوصله این کار را ندارند همیشه در سئو شکست می خورند. درآمد سئو سایت برای هر پروژه از ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع و تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ و ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان هم می تواند باشد. بستگی به موضوعی دارد که می خواهد سئو شود. اگر این مهارت را یاد بگیری میتوانی پل پارو کنی، البته به شرطی که بلد باشی چطوری مشتری پیدا کنی. معمولا وقتی سایت فردی را طراحی کنی، سئو آن را به راحتی می توانی دستت بگیری و یا اینکه می توانی یک سایت راه اندازی کنی و شروع کنی مطالب آموزشی در زمینه سئو منتشر کردن تا خودت در به نتایج بالای گوگل برسی و از این طریق مشتری جذب کنی. راستی داشت یادم میرفت. نهایتا ظرف ۳-۴ روز می توانی همه مباحث سئو سایت را یاد بگیری اما پیشنهاد میکنم قبلش حداقل یک سایت راه اندازی کنی و آموخته هایت را بر روی سایت خودت پیاده کنی و سئو کنی و بعد سراغ جذب مشتری باشی. در زمینه سئو سایت یک آموزش بسیار ویژه در سایت با نام استادان سئو موجوده، از منوی بالای سایت بر روی محصولات کلیک کن و بر روی محصول استادان سئو کلیک کن تا توضیحات این آموزش را مشاهده کنی.

 

 

کسب درآمد از اینترنت با تبلیغ نویسی

یکی از مهارت های بسیار جذاب، تبلیغ نویسی copywriting می باشد. تبلیغ نویسی یعنی هنر متقاعدسازی، یعنی کاری کنی که مردم به ارزش واقعی محصولت پی ببرند. من همیشه برای صفحات محصول سایتم از مهارت تبلیغ نویسی استفاده میکنم. قبلا یک مقاله خیلی باحال درباره تبلیغ نویسی نوشتم. مقاله تبلیغ نویسی چیست و چگونه در آن سلطنت کنیم؟ باید بتوانی در زمینه تبلیغ نویسی مهارت خودت را افزایش بدی و باید مدام در حال تمرین کردن باشی. در بحث تبلیغ نویسی، یادگرفتن نکات، یک بخشی از قضیه است و تمرین هم بخش مهم تر است. پس این مهارت کمی پیچیده تر از موارد دیگه است، چون به قدرت درک و تشخیص مسئله شما بستگی دارد. ظرف ۱هفته می توانی ۸۰درصد مباحث تبلیغ نویسی را یادبگیری. اما پینشهاد میکنم که یک ماه تمرین کن و مدام صفحه فروش بنویس و در اختیار اطرافیانت بگذار ببین نظرشان چیست. درآمد اینکار برای نوشتن یک صفحه تبلیغ بین ۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

 

کسب درآمد میلیونی با شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی اصلا کار پیچیده ای نیست، فقط نیازمند زمان است. به جرات می توانم بگم که ظرف چند ساعت می توانی به صفرتاصد نکته های بازاریابی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام پی ببری. فقط اینکه نتیجه گرفتن در شبکه های اجتماعی نیازمند زحمت فراوان است. پیشنهاد میکنم این مهارت را یادبگیر و در کنار سایر مهارت هایت به صورت مکمل ارائه کن تا سودبیشتری ببری. در ضمن می توانی خدمت بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای دیگران انجام بدی و از کسب درآمد از اینترنت لذت ببری، میدونی چرا؟ چون با خیلی ربات ها می توانی فقط با یک کلیک کاری کنی که کار بازاریابی به صورت خودکار انجام بشه.

 

 

صحبت پایانی

هر روز نیاز به این خدمات در ایران بیشتر می شود و اگر امروز تصمیم بگیری و دست به کار بشوی یکی دوسال دیگه از همه جلوتر خواهی بود و جزء افراد باسابقه و کار کشته این کار می شوی و هرچه کارکشته تر باشی پول بهتری به تو می دهند. کسب درآمد از اینترنت یکی از عاقلانه ترین روش ها برای کسب پول نقد می باشد و پیشنهاد میکنم که همین امروز استارت بزنی. هر وقت هر سوالی داری میتوانی از من بپرسی.

,, atrinweb telegram

دیدگاه شما

جدیدترین دوره های آموزشی آنلاین