درباره ما

سلام، چه خوبه که میخوای بدونی ما کی هستیم و پشت پرده ماجرا چه می گذرد. با من (فرشاد حیدری) همراه باش.

 

سال ۹۲ آترین وب کلید خورد

۱۹سالم بود که اولین شرکت خودم را راه اندازی کردم. خیلی راحت بگم برات که شکست خوردم. چندبار دیگر اقدام به کارآفرینی کردم بازم شکست خوردم. وضعیت جیبم خیلی خراب بود، وضع روحی روانی خوبی هم نداشتم ولی اون زمان یه بک چیزی ایمان داشتم و اونم این بود که من ساخته شدم برای پول درآوردن! با اینکه همیشه شکست میخوردم اما به خودم ایمان داشتم. تا اینکه سال ۹۲ شد و من سایت آترین وب را ثبت کردم و با ۳۰۰ هزار تومان سرمایه، در سن ۲۲ سالگی کم کم شروع به فعالیت کردم تا به نتیجه رسید. از بساط کردن کفش در خیابان تا حسابداری و مشاوره به شرکت های بزرگ در رزومه من است. لیسانس من حسابداری است برای همین همیشه اساتید من در رشته های حسابداری، اقتصاد و مدیریت بودند و همین باعث شده بود که همیشه توی دانشگاه درباره پول صحبت کنیم. وقتی همیشه توی این جو قرار داشتم انگیزه هام بیشتر میشد. در حین اینکه حسابداری میخواندم در کنارش به قدری علاقه مند به بازاریابی شده بودم که برای فوق لیسانس تغییر رشته دادم و در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی درسم را تمام کردم. همه اینا باعث شد در کنار اینکه به صورت آکادمیک عمق سازمان ها و کسب و کارها را در دانشگاه بررسی می کردیم به صورت عملی هم در سایت آترین وب تجربیات خیلی ارزشمندی بدست بیاورم. میدانی من یک نعمت خوبی که نصیبم شده اینه که به واسطه کاری که دارم با کسب و کارهای مختلفی در ارتباط هستم و همیشه علاوه بر اینکه خودم در کارم تجربه بدست می آورم، از تجربیات کسب و کارهای دیگر هم استفاده می کنم و این عالیه برای من که چنین فرصتی دارم.

 

الان آترین وب در چه وضعیتی است

لطف خدا شامل حال من شد و با تلاشی که کردم الان ۷ نفر مشغول به کار هستند. این یعنی یک کارآفرینی خوب. در آترین وب ۷نیروی بسیار درجه یک و آموزش دیده دارم که واقعا هر کدامشان برای هر کسب و کاری نعمت هستند. خدا را شکر که این همه نعمت خوب با هم در آترین وب هستند. برای یک کارآفرین خیلی خوبه که در ابتدای کار خودش همه بخش ها را مدیریت کنه و وقتی کم کم به سود رسید افرادی را جذب سیستمش کند. اینطوری هم خود کارآفرین چون همه بخش ها را تجربه کرده می داند که دقیقا چه نیرویی جذب کند که بتوانند کسب و کارش را توسعه بدهند.

 

چه اهدافی در سر داریم

بگذار تا اول صحبتم از لحاظ ظاهری کمی شعارگونه به نظر برسه! افزایش فرهنگ کارآفرینی در کشور یکی از بزرگترین اهداف ما است. در آترین وب به این باور اعتقاد داریم که هرچقدر یک کشور دارای کارآفرین های بیشتری باشد، آن کشور از لحاظ اقتصادی و سطح رفاه زندگی مردمانش در شرایط بهتری خواهد بود. جامعه هم نیاز به کارمند دارد و هم نیاز به کارآفرین دارد. ما به سهم خودمان فرهنگ کارآفرینی را در کشور ترویج می دهیم. فرهنگ کارآفرینی افزایش پیدا کند چه چیزی تو جیب من و شما می رود؟ اگر کارآفرین ها بیشتر شوند باعث می شود که اقتصاد دست بخش خصوصی باشد. وقتی در یک حوزه ای کارآفرین های متعددی وارد شوند باعث می شود که فضای رقابتی ایجاد بشه و در نتیجه این فضای رقابتی منجر میشه به اینکه محصولات باکیفیت تر با قیمت مطلوب تر، توزیع بهتر و خدمات پس از فروش بهتری تولید و ایجاد شود. نفع این کار را کی می برد؟ من و شمای مصرف کننده و خود کارآفرین. من و شما خرید کردیم و رضایت داریم، کارآفرین هم از فروش محصولش به من و شما سود می کند. یعنی همه راضی هستند. برای همین تمام تلاشمان را می کنیم تا افراد را تشویق کنیم به سمت کارآفرینی تا بتوانند ثروت آفرینی کنند.

 

 

ما اینجا در آترین وب به شما کمک میکنیم تا رویایتان به حقیقت تبدیل شود

 
Mahdiye Chegini

مهدیه چگینی
مدیر پروژه آترین وب

 
Saeed Rashidi

سعید رشیدی
برنامه نویس آترین وب

 
Mohsen Eydi

محسن عیدی
گرافیست آترین وب

 
Soheil Zakizade

سهیل زکی زاده
کارشناس فروش آترین وب

 
Alireza Dadashi

علیرضا داداشی
کارشناس تحقیقات بازاریابی آترین وب

 
Farshad Heydari

فرشاد حیدری
هدایت کننده آترین وب

 
Marjan Rajabi

مرجان رجبی
روابط عمومی

 

اگر می خواهی که مستقیما با فرشاد حیدری صحبت کنی می توانی با شماره ۰۲۱۴۴۳۰۴۰۵۴ تماس بگیرید. عزیزان فیلترهای متعددی برای صحبت با فرشاد حیدری وجود ندارد و شما مستقیما می توانید با فرشاد حیدری صحبت کنید، فقط یک شرط دارد و آن هم این است که واقعا اگر کار مهمی دارید تماس بگیرید. تعداد تماس ها در روز زیاد می باشد و قاعدتا اولویت با تماس های ضروری تر است. از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹صبح الی ۴ بعدازظهر پاسخگوی شما عزیزان هستم.