من با چقدر سرمایه کسب و کار اینترنتی خودم را شروع کردم؟

موضوع: کسب و کار اینترنتی، ویدئوها

من با چقدر سرمایه کسب و کار اینترنتی خودم را شروع کردم؟

همیشه یکی از سوالاتی که برای افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند پیش می آید این است که من با چقدر سرمایه باید شروع کنم؟ برای همین تصمیم گرفتم که در این ویدئو به شما بگویم که من با چقدر سرمایه شروع کردم. بارها شکست خورده بودم. تمام سرمایه خودم را از دست داده بودم و اقدام به راه اندازی سایت آترین وب کردم. این ویدئو قطعا دیدگاه و تصورات شما را دگرگون می کند و پیشنهاد می کنم که حتما این فیلم را مشاهده کنید.

 

افرادی که می خواهند وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شوند را می توانیم به دسته های مختلفی تقسیم کنیم. اگر بخواهیم این دسته بندی را از طریق دیدگاه افراد نسبت به سرمایه مورد نیاز به کسب و کار اینترنتی انجام بدهیم به دو دسته می رسیم. دسته اول افرادی هستند که تصور می کنند باید سرمایه های کلانی داشته باشند تا بتوانند یک کار اینترنتی موفق راه اندازی کنند. دسته دوم افرادی هستند که تصور می کنند با هزینه های اندک می توانند کسب و کار آنلاین راه اندازی کنند. هم دیدگاه افراد دسته اول درست است و هم دیدگاه دسته دوم درست است. دوستان عزیزم بستگی به نوع کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید، سرمایه متفاوتی را نیازمند خواهید بود. در این رابطه در فیلمی که برای شما آماده کردم درباره این موضوع صحبت کردم. اگر می خواهید بدانید که من با چقدر سرمایه و چه زمانی کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کردم پیشنهاد می کنم که حتما این فیلم را ببینید. می دانم که این ویدئو دیدگاه شما را نسبت به این موضوع کاملا باز می کند.

 

 

فیلم من با چقدر سرمایه کسب و کار اینترنتی خودم را شروع کردم؟

مدت زمان : ۱۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه

حجم فایل : ۱۶۷ مگابایت

فرمت : mp4

دانلود ویدئو

صوت من با چقدر سرمایه کسب و کار اینترنتی خودم را شروع کردم؟

مدت زمان : ۱۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه

حجم فایل : ۱۴ مگابایت

فرمت : mp3

دانلود صوت

,,,,, atrinweb telegram
 • مهدی

  ۱۹ مهر ۱۳۹۶

  سلام.من به کسب و کار های اینترنتی بسیار علاقه دارم و تمام آموزش های شما را دنبال می کنم.اما مشکلی که هست اینه که من کارمند یک صندوق قرض الحسنه هستم.به نظرتون یک کارمند صندوق قرض الحسنه چه کسب و کار اینترنتی میتونه راه بندازه؟

 • داود تحصیلی

  ۱۵ مهر ۱۳۹۶

  واقعا دم گرمی دارید و در مخاطب اثر میکنه.من میگم صرفا راه اندازی یک کسب و اینترنتی جواب نمیده بلکه باید کلی راجع به کاری که میخوای انجام بدی فکر کنی حتی اگر چند سال طول بکشه اهمیتی نداره.اما بهرحال راهنمایی های شما هم خیلی کمک بزرگیه برای کسانی فکراشون رو کردن و میخوان وارد کار بشن.خیلی خیلی ممنونم ازتون بهم خیلی انرژی دادید.

  • فرشاد حیدری

   ۱۵ مهر ۱۳۹۶

   سام داود تحصیلی عزیز
   خیلی خوشحالم که کنار ما هستید و به ما انرژی میدین
   این خیلی خوبه که شما دیدگاه شخصی خودتون رو بیان می کنید. به شخصه با این تفکر مخالف هستم که باید چند سال فکر کنید. وقتی شما درباره یک موضوعی چند سال فکر کنید و بعد بخواهید اقدام کنید از مسیرتان خارج می شوید. شما اگر طی چند سال، چندبار اقدام کنید و شکست بخورید خیلی جلوتر هستید از اینکه چند سال فکر کنید و بعد بخواهید اقدام کنید. چون در این حالت که چند سال فکر کنید هم هیچ تضمینی وجود نداره که وقتی اقدام می کنید به موفقیت برسید. پس بهتره اقدام کرد. هیچ فرد موفقی را پیدا نمی کنید که شکست نخورده باشد. موفق ترین آدم های دنیا، بدترین شکست ها رو در کارنامشون دارن
   به هر حال بسیار ممنونم که نظر ارزشمندتون رو اینجا نوشتید و روحیه دادید
   پیروز باشید

   • داود

    ۱۶ مهر ۱۳۹۶

    بله حق کاملا با شماست و من قبل از دیدن کلیپ ( ابعاد پنهان و مهم کسب و کار اینترنتی ) این نظر رو دادم و بعد از دیدن کلیپ پر محتوا ابعاد پنهان متوجه شدم که بنده هم بسیار ذهن منفی و خرابی داشتم و باید نگرشم رو عوض کنم.سپاسگذارم از اینکه برای کاربراتون وقت میزارید.

دیدگاه شما

جدیدترین دوره های آموزشی آنلاین