کسب درآمد از اینترنت به صورت عملی و واقعی + فیلم آموزشی

موضوع: کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت در منزل یکی از هیجان انگیزترین و دیواننده کننده ترین روش های کار در منزل است. ما اینجا دیوانه کسب درآمد از اینترنت هستیم و می خواهیم تو را هم با خود سوار بر قطار کسب درآمد اینترنتی کنیم. با من همراه باش تا انواع روش ها و راهکارهای کسب و کار اینترنتی را بهت آموزش بدم. در اینجا هم روش های با سرمایه و هم روش های بدون سرمایه برای کار اینترنتی را بهت یاد میدهم.

کسب درآمد از اینترنت

 

 

 

کسب درآمد از اینترنت دو حالت کلی دارد. کسب درآمد اینترنتی با وب سایت و یا کسب درآمد اینترنتی بدون سایت

...

کسب درآمد از اینترنت با استفاده از سایت

یعنی برای اینکه بخواهی کسب درآمد اینترنتی مطمئن داشته باشی، در ابتدا یک وب سایت راه اندازی می کنی تا تمام اقدامات بازاریابی که قرار است به فروش ختم شود در سایتت انجام شود. نگران نباش، راهکارهای طراحی سایت را بهت میگویم.

 

...

کسب درآمد از اینترنت بدون وب سایت

یعنی بدون اینکه یک وب سایت راه اندازی کنی، می توانی از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام به فروش محصولات و خدمات خودت بپردازی و از این طریق کسب درآمد اینترنتی واقعی داشته باشید.

 

کسب درآمد اینترنتی واقعی با استفاده از وب سایت

در این حالت از کسب و کار اینترنتی باید یک وب سایت داشته باشی. روش های مختلفی برای راه اندازی وب سایت وجود داره، اما دوست من، قبل از اینکه بخواهم درباره سایت باهات صحبت کنم، میخواهم درباره مسئله خیلی مهمتری باهات صحبت کنم. قبل از اینکه اصلا ببینیم قراره سایت داشته باشیم یا نداشته باشیم، باید ببینی که بازاری که انتخاب کردی در چه وضعیتی است؟ باید از خودمان بپرسیم که آیا محصولات و خدمات من طرفداری دارد؟ برای فهمیدن این موضوع ابتدا باید ببینیم که اندازه بازار مورد نظرمان در اینترنت چقدر است؟ چگونه؟ با من همراه باشید.

 

شناسایی بازار هدف با استفاده از ابزار keyword planner گوگل

گوگل یک ابزاری با نام keyword planner کییورد پلنر دارد که می توانی با استفاده از این ابزار متوجه بشی که هر عبارتی چقدر در اینترنت توسط مردم چستجو می شود. این یک ابزار عالیست. در فیلمی که قرار دادم. نحوه کار کردن صحیح این ابزار را بهت آموزش میدم.

 

 

فیلم شناسایی بازار هدف با استفاده از keyword planner گوگل

مدت زمان : ۶ دقیقه و ۴۲ ثانیه

حجم فایل : ۱۶ مگابایت

فرمت : mp4

دانلود ویدئو

 

 

تامین محصول و یا خدمت

باید ببینید که قرار است در اینترنت محصول بفروشید و یا خدمت. اگه قراره که در اینترنت محصول بفروشی اما سرمایه نداری باید بهت بگم که اصلا جای نگرانی نیست، چون خیلی از سایت هایی که شما امروز مشاهده می کنید، هیچ کدام از محصولات را از قبل خریداری نمی کنند. اجازه بده با یک مثال برات توضیح بدم تا خوب برات جا بیفته. فرض کن که میخوای در سایتت آلات موسیقی بفروشی و هیچ سرمایه ای نداری که بخوای از قبل این سازها را خریداری کنی و انبار کنی. تکلیف چیست؟ کافیه توی هر شهری که هستی بری سراغ فروشندگان بزرگ و با آن ها صحبت کنی و لیست قیمت ازشون بگیری و در سایت قرار بدی که هر وقت در سایتت مشتری سفارش ثبت کرد و پول آن را آنلاین واریز کرد، شما محصول را از فروشنده تهیه کنید و برای مشتری ارسال کنید.

 

راه اندازی وب سایت

برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی مطمئن و موفق، شما باید یک وب سایت داشته باشید. برای راه اندازی وب سایت راهکارهای مختلفی داری که من اینجا تمام راه و روش های راه اندازی سایت را برایت توضیح میدم تا خودت نسبت به شرایط، یک راه را انتخاب کنی.

 

 • طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت با استفاده از کدنویسی اختصاصی
 • طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت با استفاده از سیستم های آماده و رایگان طراحی وب سایت
 • طراحی سایت توسط خودت با استفاده از کدنویسی اختصاصی
 • طراحی سایت توسط خودت با استفاده از سیستم های آماده

 

طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت با استفاده از کدنویسی اختصاصی

در این حالت باید به یک شرکت طراحی سایت مراجعه کنی و امکاناتی که می خواهی سایتت داشته باشد را به طراح سایت بگویی. در این حالت شرکت طراحی سایت به صورت اختصاصی طراح مدنظرت را در فتوشاپ طراحی می کند و سپس اگر تائید کنی، شروع به کدنویسی آن می کند. در این حالت طرح مدنظرت دقیقا پیاده میشه و صاحب یک سایت خوب خواهی بود. این روش مزایا و معایبی دارد که برایت نوشتم.

 

مزایا

 1. ساختارکدنویسی نسبتا سبک
 2. دقیقا همان چیزی می شود که می خواهی

 

معایب

 1. هزینه طراحی بسیار بالا
 2. زمانبر بودن پیاده سازی سایت
 3. وابسته بودن به شرکت طراحی سایت
 4. ارتقای سایت وابسته به زمان زیاد و پرداخت هزینه مجدد
 5. عدم دسترسی به کدهای اصلی سایت

 

درباره معایب توضیحی میدم: شما تا آخر به شرکت طراحی سایت وابسته خواهید بود، برای اینکه شرکت طراحی سایت کدهای اصلی سایت را در اختیار شما نمی گذارد و هر وقت بخواهید امکانات جدیدی به سایت اضافه شود باید حتما همان شرکتی که برای شما طراحی کرده، برایت تغییرات را اعمال کند و هر تغییر نیازمند زمان زیاد و البته هزینه می باشد. چرا شرکت طراحی سایت کدهای سایت را در اختیارت نمی گذارد؟ شرکت طراحی سایت سرور اختصاصی دارد و سایتت را در سرور خودش بارگذاری می کند. شرکت طراحی سایت می گوید که اگر کدها را در اختیارت بگذارم، می توانی همین کدها را به فرد دیگری هم بفروشی و نان ما آجر می شود.

 

طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت با استفاده از سیستم های آماده و رایگان طراحی وب سایت

یک سری سایت سازهایی هستند که به صورت اپن سورس یا متن باز یا منبع باز هستند و استفاده از آن ها رایگان است. با استفاده از این سایت سازهای رایگان می توانی سایت های حرفه ای راه اندازی کنی. حالا اینجا یک سری شرکت های طراحی سایت، برای راه اندازی وب سایت از سیستم های اختصاصی استفاده نمی کنند و با همین سایت سازهای رایگان برایت سایت طراحی می کنند. یعنی با استفاده از این سیستم ها یک سایت شخصی سازی شده برایت طراحی می کنند. معروف ترین سایت سازهای دنیا: وردپرس، جومولا، دروپال، پرستاشاپ، اوپن کارت هستند.

 

مزایا

 1. سرعت راه اندازی سریع
 2. هزینه راه اندازی پائین تر
 3. ارتقای سایت با سرعت بالا
 4. فراگیر بودن و دارای متخصصین زیاد

 

معایب

 1. ۸۰درصد آن چیزی می شود که می خواهید
 2. بعضی پروژه های خاص را نمی توان استفاده کرد

 

طراحی سایت توسط خودت با استفاده از کدنویسی اختصاصی

برای اینکه یک سایت بخواهد راه اندازی شود باید زبان های برنامه نویسی مختلفی دست به دست هم دهند تا یک سایت طراحی شود. طبیعی است که اگر نخواهی به هیچ فرد و یا شرکتی بابت طراحی سایت پول پرداخت کنی باید خودت آستین هایت را بالا بزنی و شروع به یادگیری زبان های برنامه نویسی کنی. در این حالت باید ۲سال فقط برای یادگیری کنار بگذاری! که به نظرم کار عاقلانه ای نیست، مگر اینکه بخواهی طراحی سایت را به عنوان تخصص اصلی خودت درنظر بگیری و از این طریق به کسب درآمد بپردازی.

 

مزایا

 1. دقیقا همان چیزی می شود که میخواهی
 2. به هیچ فرد یا شرکتی وابسته نیستی

 

معایب

 1. مدت زمان یادگیری بسیار بالا
 2. هزینه های دوره های آموزشی

 

طراحی سایت توسط خودت با استفاده از سیستم های آماده

بخشی که خودم خیلی دوسش دارم همینه! در این حالت با استفاده از سیستم های سایت ساز آماده و رایگان می توانی خودت دست به کار بشی و سایتت را راه اندازی کنی. البته در این حالت هم باید آموزش هایی را ببینی. نکته اینجاست که در این حالت نیاز به یک خط کدنویسی نداری و نهایتا با یک هفته سروکله زدن سایت ساز تمام آن را یاد میگیری و می توانی سایتت را راه اندازی کنی.

 

مزایا

 1. سرعت راه اندازی بسیار سریع
 2. هزینه راه اندازی بسیار پائین
 3. به هیچ فرد یا شرکتی وابسته نیستی
 4. ارتقای سایت با سرعت بالا

 

معایب

 1. تقریبا تا ۸۰درصد چیزی می شود که می خواهی
 2. بعضی پروژه های خاص مثل راه اندازی یک شبکه اجتماعی حرفه ای را توصیه نمیشه که با این روش راه اندازی کنی

 

نکته: با استفاده از سایت سازهای آماده که نام بردم می توانی فروشگاه های اینترنتی فوق حرفه ای راه اندازی کنی و در این زمینه بسیار بینظیر هستند.

 

پادکست توضیحات تکمیلی طراحی سایت

مدت زمان : ۵ دقیقه و ۴۴ ثانیه

حجم فایل : ۵ مگابایت

فرمت : mp3

دانلود ویدئو

 

پیشنهاد من به شما به عنوان یک مشاور استفاده از سیستم های آماده می باشد. البته بستگی به نوع پروژه شما هم داره. اما سایت سازها تقریبا همه نیازهای شما را برآورده می کنند. راستی دیجیکالا را که می شناسید! بخش مجله اینترنتی دیجیکالا با استفاده از همین سیستم های سایت ساز آماده و رایگان راه اندازی شده. با استفاده از نرم افزار مدیریت محتوا و یا سایت ساز wordpress راه اندازی شده است.

 

 

سئو سایت

سئو سایت (seo) یعنی افزایش رتبه سایت در گوگل. یعنی کارهایی که انجام میدیم تا سایتمان در کلمات کلیدی مدنظرمان به صفحه اول گوگل هدایت بشود. سئو سایت از خود سایت هم مهم تر است. کلید اصلی موفقیت شما برای کسب درآمد از اینترنت، همین سئو یا بهینه سازی سایت برای گوگل می باشد. تصور کن که یک سایت در زمینه فروش لپ تاپ راه اندازی کردی و محصولاتی را در سایتت برای فروش قرار دادی. خب حالا مردم باید از کجا سایتت را پیدا کنند؟ از کجا بدانند که چنین سایتی وجود داره؟ مردم چطوری از بین این همه سایت، سایت تو را پیدا کنند و ازت خرید کنند؟ برای اینکه مردم به خوبی بشناسنت یکی از بهترین کارها اینه که بتونی سایتت رو بیاری صفحه اول گوگل تا وقتی مردم درباره خرید لپ تاپ جستجو می کنند، سایتت در صفحه اول گوگل باشه تا ببینن و وارد سایتت بشوند و ازت خرید کنند. تصور کن وقتی به صفحه اول گوگل هدایت میشی، در ماه هزاران نفر به صورت رایگان وارد سایتت می شوند و محصولات و خدماتت را می بینند. چه عالی! چی از این بهتر! حالا تا اینجای کار که اهمیت سئو سایت را متوجه شدی بهتره که ببینیم گوگل چه سایت هایی را به صفحه اول هدایت میکنه؟ با من همراه باش و عکس زیر را به دقت ببین!

 

سئو سایت

 

 

 

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی و یا ایمیل مارکتینگ یکی از روش های خیلی مهم در بازاریابی اینترنتی می باشد. بحث داغ و جذاب ایمیل مارکتینگ همیشه برای بازاریابان اینترنتی هیجان انگیز بوده و من میخوام همین ابتدا بگم که ایمیل مارکتینگ یعنی چی؟ یعنی اینکه در سایتت کاری کنی که بازدیدکنندگان ایمیلشان را در سایتت ثبت کنند و اجازه بدند که به آن ها ایمیل ارسال کنی. بریم برای یک مثال تا متوجه داستان بشی. تصور کن که یک سایت در زمینه فروش لپ تاپ داری و سایتت هم در زمینه “خرید لپ تاپ” و یا “مشاوره خرید لپ تاپ” به صفحه اول گوگل هدایت شده (یعنی سایتت را سئو کردی) خب همانطور که میدانی خرید لپ تاپ یک خرید آسانی برای مردم محسوب نمیشه، چون به قدری مدل ها و سخت افزارهای مختلفی داره که همه ما زمان خرید گیج میشیم! حالا شما به عنوان فروشنده لپ تاپ میای چیکار میکنی؟ میای یک فایل آموزشی درست میکنی که به مردم میگی که قبل از خرید لپ تاپ باید به چه چیزهایی توجه کنند. این آموزش می تواند یک فیلم آموزشی ۵دقیقه ای باشد. می تواند یک فایل پی دی اف ۱۰صفحه ای باشد. می تواند یک فایل صوتی باشد. خلاصه که این فایل را درست میکنی و در سایتت قرار میدی. حالا بازدید کننده در گوگل جستجو کرده مشاوره خرید لپ تاپ و میبینه که سایت تو صفحه اول گوگل هست و وارد سایتت میشه و میبینه که چنین فایل ارزشمندی برای دانلود در سایت قرار داره، خب اینجا بازدیدکننده برای اینکه بتونه اون فایل را دانلود کنه باید ایمیل خودش را ثبت کند تا بتواند دانلود کند. یعنی تا زمانی که ایمیلش را وارد نکرده نمی تواند به لینک دانلود فایل آموزشی دسترسی داشته باشد. تصور کن که ایمیلش را وارد می کند و فایل را دانلود می کند. یعنی یک بازی برد – برد. اینجا ایمیل فردی که به دنبال خرید لپ تاپ هست را بدست آوردی و با استفاده از سیستم های ایمیل مارکتینگ می توانی به این افراد ایمیل ارسال کنی و پیشنهادات خودت را بدهی. تمام این مواردی که بهت گفتم را با سیستم های ایمیل مارکتینگ می توانی پیاده سازی کنی.

 

لیست بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی می توانی به سرعت بفروشی و حجم سود زیادی بدست بیاورید. ایسنتاگرام و تلگرام اصل شبکه های اجتماعی در ایران هستند. با استفاده از بازاریابی در این شبکه های اجتماعی می توانی زودتر از چیزی که فکر میکنی بفروشی. در واقع رتبه گرفتن در گوگل کار زمانبری هستش و معمولا باید چند ماه صبر کنی تا در یک عبارت پر طرفدار به صفحه اول گوگل هدایت بشی. پس می توانی در این مدت از طریق بازاریابی در شبکه های مجازی بپردازی و فروشت رو شروع کنی. البته همیشه به دوستانی که به سایت آترین وب سر می زنند میگم که هیچ وقت پایه و اساس کار اینترنتی خودتان را بر روی شبکه های اجتماعی قرار ندین. برای اینکه امروز میبینیم یک شبکه مسدود میشه، فردا یکی دیگه و اینطوری میشه که تمام زحماتت بر باد میره. اما اگر بستر اصلی را بر روی سایت بزاری و در کنارش از شبکه های اجتماعی کمک بگیری همیشه در امان خواهی بود و دیگه هیچ وقت استرس این را نداری که اگه فلان شبکه مسدود بشه کارم چی میشه و …

 

 

اعتمادسازی در سایت

شما بهترین سایت دنیا را داشته باشید و بهترین محصولات و قیمت ها را داشته باشید، تا زمانی که مخاطب بهت اعتماد نکنه نمیتوانی بفروشی. حتما باید در سایتت آدرس و شماره تماس قرار بدهی و همیشه پاسخگو باشی. یکی از اصلی ترین کارهایی که باعث میشه مردم بهت اعتماد کنند تولید محتوا است. فکر میکنی چرا دیجیکالا شد دیجیکالا؟ جواب : تولید محتوا، برای اینکه هر محصول را به خوبی نقد و بررسی می کرد و اطلاعات ارزشمند در اختیار بازدیدکننده قرار میداد. پس باید از این اصل استفاده کنی و به تولید محتوا در سایت بپردازی.

 

 

معرفی چند مدل راه اندازی سایت

 

کسب درآمد از اینترنت در منزل به وسیله فروش محصولات آموزشی

کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش محصولات آموزشی روشی است که سال ها در دنیا و هم در ایران مورد استفاده قرار میگیره و سودهای سرسام آوری دارد. این روشی است که خود ما هم از آن استفاده می کنیم. یعنی سایت آترین وب هم دقیقا یک سایت بر اساس فروش محصولات آموزشی می باشد. من در زمینه بازاریابی اینترنتی اطلاعات زیادی کسب کرده بودم و تجربیات خیلی ارزشمندی بدست آورده بودم و تصمیم گرفتم اطلاعات و تجربیاتم را به دیگران آموزش بدهم تا به درآمدزایی برسم. من با ۳۰۰هزار تومان سایت آترین وب را راه اندازی کردم و بیش از ۴ سال است که فعالیت دارم. این روش هزینه راه اندازی بسیار پائینی دارد و از آن طرف سودهای استثنایی دارد و بهت پیشنهاد میکنم حوزه ای که علاقه داری را به دیگران آموزش بدهی و درآمدهای نجومی بدست بیاری. من یک دوره طراحی کردم با نام آموزش های ۳۰ میلیون تومانی که حاصل سال ها تجربه من و آموزش دادن من می باشد و تمام مسائل پشت پرده یک سایت آموزشی را بهت آموزش میدم.

 

 

 

 

کسب درآمد از اینترنت در منزل با فروش محصولات هر صنفی!

خیلی از سایت هایی که میبینی دارند از اینترنت کسب درآمد می کنند، خودشان از قبل هیچ محصولی ندارند! پس چطوری می فروشند؟ به عنوان مثال یک سایت که فقط لوازم جانبی موبایل می فروشد، از قبل می رود با چند فروشنده صحبت می کند و لیست قیمت از آن های می گیرد و در محصولات را در سایت اضافه می کند و هر وقت سفارشی در سایت ثبت می شود، محصول را از فروشنده تهیه می کند و ارسال می کند. وقتی یک مدت با فروشنده همکاری می کند، محصولاتی که بیشترین فروش را دارد را از فروشنده تهیه می کند و هر وقت سفارش ثبت می شود ارسال می کند. خیلی از افراد در بازار تهران همین کار را می کنند و شما هم می توانی این کار را انجام بدی. طی سال ها مشاوره ای که به کسب و کارها داشتم، یک دوره ای طراحی کردم با نام کسب و کار اینترنتی محصول محور و در این دوره قدم به قدم بهت یاد می دهم که چطوری چنین کسب و کاری راه اندازی کنی.

 

 

 

 

کسب درآمد از اینترنت بدون استفاده از سایت

برای کسب درآمد از اینترنت و داشتن یک درآمد اینترنتی مطمئن نیازی نیست که حتما یک سایت داشته باشی. می توانی محصولات و یا خدماتت را از طریق شبکه های اجتماعی بفروشی و همانطور که قطعا بهتر از من میدانی خیلی از افراد هستند که در کشور خودمان از طریق اینستاگرام و تلگرام کلی پول پارو کردند و چرا تو یکی از این افراد نباشی؟ در واقع در این حالت هم می توانی بدون داشتن سایت شروع کنی و محصولاتت را در شبکه های اجتماعی بفروشی. اما این کار یک ایراد بزرگ دارد و آن هم این است که چون شما صاحب اصلی شبکه اجتماعی نیستی هر لحظه ممکن است کسب و کارت با مشکل روبرو شود. فرض کنید در تلگرام فعالیت می کنید و کلی مخاطب بدست آورده اید و بعد از مدتی تلگرام مسدود میشه! سرنوشت کسب و کار شما چیست؟ اگر اینستاگرام مسدود شود سرنوشت کسب و کار شما چیست؟ قطعا در شبکه اجتماعی می توانی به سودهای خوبی برسی ولی هر لحظه ممکن است کسب و کارت از بین برود، اما سایت یک بستر مطمئن است که صفر تا صد آن در دست خودت است.

 

کسب درآمد از اینترنت با فریلنسری

شاید بپرسی که فریلنسری چیست؟ یعنی آزاد کاری! اجازه بده تا یک مثال برایت جا بندازم. فرض کن که یک گرافیست هستی و حالا یک شرکتی نیاز داره که در یک پروژه از گرافیست استفاده کنه. شما در این حالت در خانه نشستی و خدماتت رو برای آن شرکت انجام میدی و دستمزدت را دریافت می کنی. شاید بپرسی که من چطوری شرکتی را پیدا کنم که من را بخواهد و یا آن شرکت چطوری مرا پیدا کند؟ روش های مختلفی برای ایجاد ارتباط بین هردو طرف وجود داره اما یکی از سایت هایی که در ایران به صورت تخصصی روی این موضوع کار کرده و سایت معتبری هم است، سایت پونیشا است. این سایت بستری را فراهم کرده، به طوری که فردی که نیاز به خدماتی داره در این سایت ثبت نام میکنه و افرادی هم که تخصص دارند در این سایت ثبت نام می کنند و طبق الگوریتمی که این سایت داره، پیمانکار و کارفرما را به هم معرفی میکنه. برای توضیحات بهتر میتونی به سایت پونیشا بری و توضیحات کاملش را بخوانی. افرادی زیادی از همین راه به کسب درآمد از اینترنت می پردازند.

 

 

مرور مسیر کسب درآمد از اینترنت

 • انتخاب و بررسی بازار هدف
 • راه اندازی وب سایت
 • سئو سایت
 • ایمیل مارکتینگ
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • اعتمادسازی در سایت
 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات متنی
 • تبلیغات کلیکی گوگل
 • کمپین های فروش

 

کسب درآمد از اینترنت در منزل

حالا شاید سوالی که برایت پیش می آید این باشد که آیا  کسب درآمد از اینترنت در منزل امکان پذیر است و یا اینکه باید حتما این کارها را در یک شرکت انجام بدهم؟ خبر خیلی خوب اینه که می توانی کسب درآمد از اینترنت را در منزل انجام بدهی. می توانی در هرکجای ایران که هستی به کسب درآمد اینترنتی بپردازی و از سودهای این کار لذت ببری. یکی از بخش های هیجان انگیز این کار این است که می توانی در تفریح و گردش باشی و سایتت برایت بفروشد و تو پیامک ثبت سفارش را دریافت کنی. برای اینکار دیگه نیازی نیست که پول های سنگینی برای اجاره دفتر و یا مغازه بپردازی و همین یعنی اینکه کلی جلو هستی.

 

 

برنامه ریزی فردی داشته باش

اگر واقعا می خواهی که کسب درآمد اینترنتی پایدار را تجربه کنی و از آن لذت ببری باید برنامه ریزی فردی داشته باشی. فکر نکن که این کار چون کار در منزل محسوب میشه دیگه باید هر وقت حالی میکنی کار کنی! در مسیر کسب درآمد از اینترنت همه چی دست خودت است اما نباید این قضیه باعث بشه که در آخر یک فردی بی نظمی باشی و … باید برنامه ریزی فردی برای خودت داشته باشی، باید ساعت کاری و روز کاری برای خودت تعیین کنی تا همیشه بتوانی از این راه درآمد کسب کنی و زندگی راحتی داشته باشی.

 

 

صحبت پایانی

کسب درآمد از اینترنت یک واقعیت تمام عیار است که می تواند هر بنده ای را به ثروت های کلان برساند. دیگر گذشت زمانی که بروی جایی کارمند باشی و سال ها کار کنی و به امید این باشی که سابقه کار شما افزایش پیدا کنه تا ۵۰۰ هزار تومان به حقوقت اضافه بشه. امروز یک نوجوان ۱۷ ساله را میبینیم که میلیاردی درآمد بدست می آورد.

 

 


پند دوستانه من

تا زمانی که دنیای اطلاعات و آگاهی هم که داشته باشی اما اقدام منظم و مستمر انجام ندی ۲زار ارزش نداره. با یک سری هاتون که صحبت میکنم میبینم که خیلی نگران این هستید که آیا فلان کار را کنم نتیجه میده؟ مبادا یک موقع شکست بخورم؟ عزیزای دلم. هرچیزی توی این دنیا بهایی دارد. یا شروع کن اقدام عملی کن یا بشین و نظاره گر موفقیت دیگران باش. خود دانی تصمیم باتوست.

 

atrinweb telegram

دیدگاه شما

پیشنهاد میکنم این مطالب را هم بخوانید
جدیدترین دوره های آموزشی آنلاین