بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

فعالیتهایی که برای وب سایتمان انجام می دهیم تا وب سایتمان در رتبه های اول گوگل قرار بگیرد را بهینه سازی سایت یا سئو می گوییم.

 

چرا باید در رتبه های اول گوگل قرار بگیریم؟

شما فرض کنید در زمینه فروش موبایل فعالیت دارید و یک وب سایت در زمینه موبایل راه اندازی کردید . در اینترنت هزاران وب سایت هستند که در زمینه موبایل فعالیت دارند . زمانی که اشخاصی در اینترنت درباره موبایل کلماتی را جستجو می کنند گوگل وب سایتهایی را که قدیمی تر از شما هستند و میزان بروز رسانی آنها بیشتر است را در رتبه های اول نمایش می دهد .  

اگر شما سایتتان را بهینه سازی نکنید و بگذارید تا روند طبیعی خودش را طی کند شاید چندین سال طول بکشد تا در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید و شاید هم هیچ وقت در رتبه های اول گوگل قرار نگیرید.

حالا اگر وب سایت شما بهینه سازی شده باشد ، هر شخصی که در موتور جستجوی گوگل درباره موبایل کلماتی را جستجو کند وب سایت شما در رتبه های اول نمایش داده میشود و همین موضوع باعث می شود تا تعداد بازدید سایت شما به شکل بسیار چشم گیری افزایش پیدا کند و در نتیجه مشتریان شما افزایش پیدا کند و منجر به افزایش سودآوری کسب وکار شما شود.

 

آترین وب چگونه سایت من را بهینه سازی می کند؟

۱- جلسه حضوری با کارفرما

۲- بررسی موضوع کسب و کار کارفرما

۳- آنالیز کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را میان کاربران اینترنت داشته است (متناسب با موضوع کسب و کار شما)

۴-بررسی رقابت پذیری کلمات کلیدی سایت شما

۵- برآورد هزینه بهینه سازی وب سایت

۶- عقد قرارداد بهینه سازی سایت

۷- دریافت مبلغ قرارداد

۸- بهینه سازی ساختار داخلی سایت

۹- بهینه سازی ساختار خارجی سایت

۱۰- قرار گرفتن سایت شما در رتبه های اول گوگل

 

آترین وب سایت شما را با رعایت استانداردهای مورد تائید گوگل بهینه سازی (سئو) می کند و برای اینکه سایت شما در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید گوگل را فریب نمی دهد و کاملا طبیعی سایت شما را به صفحه اول گوگل هدایت می کند و اینکار باعث می شود که هرچقدر الگوریتمهای گوگل تغییر کند ، سایت شما افت رتبه در گوگل نداشته باشد.

 

برای مشاوره رایگان با شماره ۴۴۳۰۴۰۵۴-۰۲۱ تماس بگیرید.