کسب و کار اینترنتی باید چگونه باشد تا پولساز شود؟

کسب و کار اینترنتی یک کار بسیار سودآور و دیوانه کننده است! بله کسب و کار اینترنتی واقعا یک کار هیجان انگیز برای من است. اگر شما هم عاشق یک کار اینترنتی هستید تا بتوانید یک زندگی راحت و بدون دغدغه مالی داشته باشید، به جای درستی آمده اید. شما را به دوره آموزشی و کاملا رایگان “کسب و کار اینترنتی باید چگونه باشد تا پولساز شود؟” دعوت میکنم. دوستان عزیزم سایت آترین وب اولین سایت تخصصی در موضوع آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت اصولی و با محوریت اصلی کسب و کار اینترنتی در ایران می باشد. پس توصیه میکنم این کار اینترنتی هیجان انگیز را از منبع درست آن یاد بگیرید.

کسب و کار اینترنتی پولساز

چرا کسب و کار اینترنتی؟

کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید تا دیگر نیازی نباشد برای یک مرخصی گرفتن از کارفرمای خودتان اجازه بگیرید.

کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید تا خودتان رئیس خودتان بشوید.

کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید تا به درآمدهای ماهیانه چند ده میلیونی و عالی برسید.

 

هشدار! اینجا قرار نیست شما یک شبه ثروتمند شوید. اینجا قرار است یاد بگیرید که چگونه یک کسب و کار اینترنتی اصولی راه اندازی کنید. قرار است خیلی منطقی، با هدف و برنامه ریزی، یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید و آن را مدیریت کنید. تمام کسب و کارهای موفق ایران و جهان دارای یک برنامه ریزی درست و حسابی هستند. پس در نتیجه این آموزش های کاربردی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید. برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی شما نیاز به هیچ اما و اگر و یا نیاز به هیچ شانسی ندارید! اینکار اگر درست برنامه ریزی شود به موفقیت می رسد. یعنی برای موفقیت در کسب و کار آنلاین نیاز به سعی و خطا ندارید. کافیست بایدها و نبایدهای اینکار را رعایت کنید.

 

بهانه ممنوع!

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید ایده ناب داشت. من که ایده ای ندارم.

این کار نیاز به سرمایه گذاری بزرگ داره و من پولی ندارم.

من در یک شهر کوچک هستم و نمی توانم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم.

من قبلا یک سایت راه اندازی کردم و جوابی نگرفتم.

 

 

من برای شما یک دوره آموزشی ۴ جلسه ای تدارک دیدم که اگر تازه کار هستید و اطلاعات کافی در  زمینه کسب و کار اینترنتی ندارید، این آموزش ها می تواند میلیون ها تومان برای شما صرفه جویی به دنبال داشته باشد وبه شما کمک کند تا یک کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز راه اندازی کنید. سوالی که در این چند سال، اعضای سایت آترین وب همیشه از من پرسیدند این بوده است که دوست داریم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم اما نمی دانیم باید از کجا شروع کنیم. با اینکه مطالب بسیار متنوع و عالی در زمینه کسب و کار اینترنتی در سایت آترین وب منتشر کردم اما تصمیم گرفتم دقیقا این بخش را راه اندازی کنم تا دوستانی که مثل شما علاقه زیادی به این کار هیجان انگیز دارند یک چراغ راهنمای صحیح داشته باشند.

 

برای اینکه لینک اولین درس برای شما ارسال شود من نیازمند این هستیم تا شما نام و ایمیلتان را در کادر زیر وارد کنید تا بتوانم لینک اولین درس را برایتان همین الان ایمیل کنم.

چرا نام شما دریافت می شود؟ به خاطر اینکه شما را با نام خودتان خطاب کنم.
چرا ایمیل دریافت می شود؟ به خاطر اینکه هر درس برای شما ایمیل شود.
لطفا نامتان را فارسی بنویسید
 [ulp id=’RkCKbYBJJMn1FWU1′]

 

دوستان عزیزم این دوره آموزشی سرشار از اطلاعات مفید و کاربردی می باشد. مطالب به صورت کاملا روان بیان شده است تا افرادی هم که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند بتواند به راحتی متوجه مطالب گفته شده بشوند.

 

نکته بسیار مهم این دوره این است که در هر جلسه پرسش و پاسخ داریم. یعنی پایان هر جلسه، در بخش نظرات همان جلسه می توانید سوالات خودتان را بپرسید تا به سوالات شما پاسخ داده شود. فکر میکنم این کار باعث می شود که در حین دوره اگر بخشی را متوجه نشدید یا سوالاتی در ذهن شما ایجاد شد، سریعا بپرسید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

 

 

آنچه در دوره کسب و کار اینترنتی باید چگونه باشد تا پولساز شود؟ یا خواهید گرفت

 

درس اول کسب و کار اینترنتی پولساز

در این درس به شما می گویم که یک کسب و کار اینترنتی باید چگونه شروع شود. درباره انتخاب بازار هدف مطالب ارزشمندی را در اختیار شما می گذارم و همچنین ابزارهایی را به شما معرفی می کنم تا بتوانید بازار هدفتان را انتخاب کنید.

 

درس دوم کسب و کار اینترنتی پولساز

در این درس به صورت مفصل درباره نحوه راه اندازی سایت با شما صحبت میکنم. راه اندازی یک وب سایت روش های مختلفی دارد و این خیلی مهم است بدانید که چگونه باید یک وب سایت راه اندازی کنید. باید مزایا و معایب هر روش راه اندازی وب سایت را به خوبی بدانید. در این قسمت اگر انتخاب اشتباهی کنید، باعث ضرر چند میلیونی شما می شود. همین پول می تواند صرف بازاریابی و تبلیغات شود.

 

درس سوم کسب و کار اینترنتی پولساز

در این درس به شما آموزش می دهم که یک وب سایت پولساز چه ویژگی هایی باید داشته باشد. چه بخش هایی باید داشته باشد. توصیه میکنم این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

درس چهارم کسب و کار اینترنتی پولساز

در این درس به روش های ارسال کالا و دریافت وجه محصول از مشتریان مطالبی را به شما می گویم و همچنین مطالبی را درباره برنامه ریزی کسب و کار با شما در میان می گذارم.

 

 

 

این دوره شامل ۴ درس است و روزی ۱ درس به ایمیل شما ارسال می شود.

 

پس از گذراندن دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه تفاوت هایی با الان خواهم داشت؟

دوست خوبم. شما پس از گذراندن این دوره می دانید یک کسب و کار آنلاین درست و اصولی باید چطوری ایجاد شود. در این دوره مسیر درست کسب و کار اینترنتی به شما نشان داده می شود. شما ذهنتان نسبت به موضوع کسب و کار اینترنتی، نسبت به الان بسیار بازتر خواهد شد. دقیقا می دانید که یک کسب و کار اینترنتی پولساز باید چگونه باشد. نکات این دوره به قدری ارزشمند است که می تواند ده ها میلیون در روند کاری شما تغییر ایجاد کند. بله بگذارید یکی از تجربیات خودم با یکی از مشتریانم را با شما در میان بگذارم. حدود یک سال پیش بود که فردی با من تماس گرفت. از من درخواست راهنمایی داشت و آدرس سایتش را در اختیار من گذاشت. ۶ ماه بود که یک وب سایت داشت که روزی ۲۰ بازدید هم نداشت. این دوست ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان بابت طراحی وب سایت به یک شرکت طراحی سایت پرداخته بود. در صورتی که همان سایت را می توانست نهایتا با ۵-۶ میلیون تومان پیاده سازی کند و با مابقی پولی که برایش میماند می توانست به تبلیغات اینترنتی و همچنین بازاریابی اینترنتی بپردازد تا بتواند هزاران نفر را وارد سایتش کند. می توانست با ۱۰-۱۲ میلیون تومان باقی مانده افراد زیادی را وارد سایتش کند تا افرادی از آن خرید کنند و کسب و کار اینترنتی خودش را رونق بدهد. اما به خاطر عدم آگاهی و یک تصمیم اشتباه تمام اندوخته های خودش را از دست داده بود. این یکی از صدها نکته ای است که قرار است در دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی سایت آترین وب یاد بگیرید. با من همراه باشید.

 

پس از اینکه نام و ایمیلم را وارد کنم و بر روی دکمه زرد رنگ کلیک کنم چه اتفاقی می افتد؟

وقتی نام و ایمیلتان را ثبت کنید، همین الان یک ایمیل برای شما ارسال می شود که لینک درس اول می باشد. شما روزی یک ایمیل دریافت می کنید وقتی الان نام و ایمیلتان را ثبت کنید درس اول برای شما ارسال می شود و درس دوم دقیقا ۲۴ ساعت بعد از ثبت شدن نام و ایمیل شما ارسال می شود. به عنوان مثال اگه شما ساعت ۱۰ صبح نام و ایمیلتان را وارد کنید. هر روز ساعت ۱۰ صبح درس بعدی برای شما ارسال می شود. درس اول هم که همین الان به محض ثبت نام شما، برایتان ارسال می شود.

لطفا نامتان را فارسی بنویسید

[ulp id=’RkCKbYBJJMn1FWU1′]

 

قابلیت پرسش و پاسخ یک قابلیتی است که شما می توانید در انتهای هر جلسه در بخش نظرات بپرسید. سایر شرکت کنندگان هم نظر می دهند و می توانید با افرادی که آن ها هم شرایطی مثل شما را دارند تبادل نظر کنید و تجربیاتتان را در اختیار یکدیگر بگذارید. من هم در این بحث ها شرکت میکنم تا به اصطلاح تنور این ماجرا داغ داغ باشد.

پرسش و پاسخ برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

هرچقدر تعداد کارآفرینان یک کشور بیشتر باشد به رشد و توسعه آن کشور بیشتر کمک می کنند. سایت آترین وب با آموزش های صحیح کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، کارآفرینی تلاش می کند تا افرادی که می خواهند وارد این مسیر بشوند را آگاه کند و آن ها را همراهی کند.

لطفا نامتان را فارسی بنویسید

[ulp id=’RkCKbYBJJMn1FWU1′]